AK Aylık Özet – Nisan 2019

Maceracı Kate, bağlı kuruluş bağlantıları içerir. Bu bağlantılardan satın alma yaparsanız, size ek ücret ödemeden bir komisyon kazanacağım. Teşekkürler!

Twitter’da paylaş
Facebook’ta Paylaş
Pinterest’te Paylaş
E -posta ile paylaş

New York’un sınırlarını terk etmeden bir ay geçirdiğimde korkardım. Miranda, on yıl içinde Manhattan’dan ayrılmayan adamla kısaca çıktığında seks ve şehir bölümünü akla getiriyor.

Bu günlerde yılda bir kez oluyor, ama artık umursamıyorum. Gezilerden bu mola vermek ve bana pek çok şey ima eden şeylere odaklanmak iyi – arkadaşlarınızla ve ailenizle vakit geçirmek, egzersiz yapmak ve rutinlerimin tadını çıkarmak.

Ve New York’ta yer alan tüm aylarda, Nisan en iyilerinden biridir. Kiraz çiçeği sezonu!

Hedefler ziyaret edildi

New York, New York

Önemli Noktalar

Julián Castro ve Stacey Abrams ile tanışmak ve Pete ve Chasten Buttigieg ile bir bağış toplama katılmak. Demokrat Parti’nin geleceğiyle tanışmak için ne harika bir ay!

Julián Castro, 92y’de derslere katılmayı seviyorum. Sadece konuştuğunu duymak istedim, sonra bir buluşma yaptığını ve daha sonra selamladığını öğrenmekten memnun oldum! Ona bağışçı olduğumu söylemek, ona kitabının en sevdiğim bölümünü, beklenmedik bir yolculuğunu anlatmak ve bugün küçük bir şirket işletmenin nasıl bir şey olduğu hakkında konuşmak için zaman aldım.

Ona sitemden ve küçük dijital işletmeler yapmak için işlerini bırakan tanıdığım tüm insanlardan, genellikle önyüklemeli işletmeleri anlattım. İnsanlar genellikle konser ekonomisi, uber şoförleri ve Airbnb ev sahipleri hakkında konuşurlar, ancak dijital girişimciler hakkında değil. Özgürlük kendi işinizi yürütmek için canlandırıcı olduğu için, işler güneye giderse neredeyse hiçbir koruma yok. Ve çok daha fazla insan bu istihdam yöntemini seçtikçe, liderlerimize bakımımıza öncelik vermek için ihtiyacımız var. Küçük bir şirket yürütmek ve hastaneye bir gezi hayatta kalmak için bağımsız olarak zengin olmanız gerekmez. Julián benimle yürekten kabul etti ve bir güvenlik ağına sahip olmamız gerektiğini söyledi – iyi sağlık, çocuk bakımı ve daha fazlası.

Julián her zaman en savunmasız olanların hakları için savaştı. Ona muazzam saygı duyuyorum ve onunla başkan olarak iyi hizmet edeceğiz. Ayrıca, argümanlara hak kazanması gereken 65.000 farklı bağışçının sadece altında – ekstra 5 dolarınız varsa, lütfen yolunu göndermeyi düşünün. O önemli bir ses ve tartışmalarda ona ihtiyacımız var.

Stacey Abrams inanılmazdı. Ayrıca 92y’de konuştu. Ve bunu abartı olmadan söylüyorum – bir tiyatroda bu elektrikli olmadım çünkü Hamilton’u ilk kez gördüğümde. Heyecanla uğultu yapıyordum. Stacey komik – bizi durmadan kırıyordu – ve içten ve çok akıllı. Bu büyülü kaliteye sahip. Onunla o kadar iyi hizmet edilirdik ve seçmen baskılanmasının onu Gürcistan Valisi’nden uzak tutması bir felaket.

Bir kitap imzası için Stacey ile kısa bir süre tanıştım. John Kerry’nin ve Cecile Richards ’gibi, bulunduğum diğer imzalardan çok daha kişiseldi. Bir dakika sohbet ettik ve ona, “Yapmaya karar verdiğiniz her şey, paramı aldın ve gönüllü saatlerimi aldın” dedim.

Pete Buttigieg’in Brooklyn’deki bağış toplama biletlerini taklit etmekten heyecan duydum. Ve kocası Chasten’in de orada konuşacağını fark ettiğimde çok daha heyecanlı!

Williamsburg’daki Brooklyn Bowl’da düzenlenen bağış toplama oldukça basitti – Pete izleyicilerden (benimki dahil Beth adına, ücretli aile izni hakkında!) Sorular aldı ve cevaplar hemen hemen her şeyle dizildi beklemek.

Ancak Pete hayranları tarafından çevrili olmak ve beklenmedik adaylığı fenomeninde zevk almak harikaydı. Ondan sadece 15 metre uzaktaydım. Ve o ve Chasten ve bulaşık makinesini yükleme ve boşaltma konusunda çekildiğinde sevdim. 2019’da başkan için uygun bir eşcinsel adayımız olacağını ve kocasıyla olan ilişkisinin sadece kampanyanın popüler bir parçası değil, aynı zamanda çok güzel olacağını hiç düşünmemiştim.

Whole30’da bir ay geçiriyor. İlk kez yaptığımda Whole30’da gerçekten çok mutlu oldum ve bu yıl tekrar yapmam gerektiğini hissettim çünkü seyahat planları olmadan tamamen boş bir ayım vardı ve yemek uygulamalarımın kış boyunca çok daha kötü olduğunu söyleyebilirim. Kendimi olumlu yeme alışkanlıklarına geri getirmek harikaydı. 29 Mart’tan 1 Mayıs’a kadar toplam 35 gün boyunca yaptım.

İlk boks derslerim. Antrenmanlarımı bu ay, haftada dört kez haftada altı kez yükselttim ve yeni bir sınıf ekledim: Boks! Ve gerçekten beğendim! Genellikle yaptığım sınıflardan daha yüksek yoğunluktur ve özellikle aradaki şınav ve burpees turlarını yaparken mutlak kovaları terliyorum. Ve büyük bir kum torbası üzerinde şehre gitmek ve Mitch McConnell gibi davranmak harika.

Özel bir küçük çocuğun ilk doğum gününü kutluyor. Sadece bir yıl önce size özetimde ilk kez teyze olduğumu söylüyordumnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *