30 Günde 30 Kokteyl – 4. Gün: Katil Arı

30 Gün’de 30 Kokteyl Günü Mücadele: Katil Arı

Yıllar önce, Bayan Romance ve ben sık sık Sydney’deki Attic Bar’a en iyi arkadaşlarımız Sharon ve Paul ile giderdik. Sydney’in Arthouse Hotel’in tepesinde, Attic Bar Pazartesi günleri Happy Hour kokteylleri vardı.

Paul ve ben, çatı çubuğu yaratma olan katil arının savaşan erdemlerini keşfettik.

Canlı küçük bir sayıdır – ve kuyruğunda güçlü bir acı olduğu için dikkatli olunması gerekir. Ne yazık ki, tavan çubuğu mutlu saatlerini Çarşamba’ya değiştirdi ve Paul ve artık himaye ödeyemedim. Bayan Romance ve Sharon’un tekliften en iyi şekilde yararlanmasını engellemedi ve ertesi gün kaçışları hakkında her şeyi duyduk.

Katil Arı Nasıl Yapılır

İşte ihtiyacınız olan şey:

Her içecek için

½ Elderflower Cordial’ı ölçün

½ Vanilya şurubu ölçün

¼ kireç

1 atış manuka bal votkası veya normal votka ve bir çay kaşığı akan bal

1 atış Jagermeister

Biber Schnapps veya ½ Sıcak Biber

buz

Kokteyl Shaker, Muddler, Uzun Kaşık

Soğutulmuş martini cam

İşte yaptığınız şey:

Bir kokteyl çalkalayıcısına mürver, vanilya şurubu ve kireç koyun. Biber schnapp’larınız yoksa, şimdi çalkalayıcıya sıcak bir biber koyun. Biberi ikiye kesin ve tohumları bir bıçakla çıkarın.

Shaker’daki malzemeleri karıştırın.

Manuka bal votkasını (veya normal votka ve bal), jagermeister, biber schnapps ve buzu çalkalayıcıya ekleyin ve uzun kaşıkla karıştırın.

Soğutulmuş bir martini bardağına süzün ve bir kireç kama ile servis yapın.

Biber, aşırıya kaçarsanız, duyular üzerinde ilginç bir şekilde kışkırtıcı bir etkiye sahip olduğu için bir kova su ile hizmet etmek isteyebilirsiniz!

Bu kokteyli seviyorsanız, e -kitabımızı mükemmel kokteyl partisine nasıl ev sahipliği yapacağınızı seveceksiniz.

35’ten fazla farklı kokteylde resimlerle nasıl yapılır talimatları var. Ayrıca, neye ihtiyacınız olan ve ne yapmamanız konusunda en iyi ipuçları ve püf noktalarının 10’dan fazla bölüm bulacaksınız, kokteyl partilerinizin efsaneler olacağını garanti etmek.

Daha önce kokteyl partilerine ev sahipliği yapmış olsanız bile, bu kitap içindeki müthiş fikirler, barındırma becerilerinizi mükemmelleştirmenize ve geliştirmenize yardımcı olacaktır. Ve elbette kokteyl repertuarınız!

Sizinki sadece 9,99 $ karşılığında, bu kitap partilerinizi taze tutacak ve gözlüklerini dolu tutacak!

Şimdi satın almak için aşağıdaki düğmeyi tıklayın.

Ya da kitabımızın ne hakkında olduğu hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız, mükemmel kokteyl partisi e -kitap sayfamıza gidin.

MRS Romance tarafından görüntüler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *