Meksika’daki en iyi plajlar – abartılı bir Meksika plaj molası

Meksika, tapınakların yanı sıra eski uygarlıkların da bir sabah maliyetinin bir öğleden sonra plajları ve palmiye ağaçları kadar basit olduğu bir yerdir. Kontrastlarla dolu bir ülkedir ve gününüze Aztek hilelerinin kilidini açıp yatıştırıcı bir masajla bitirebileceğiniz tamamlar.

Eğer koşuşturma ya da kendinizi şımartan zarif bir şekilde uzaklaşmanız gerekiyorsa, Meksika, Meksika’ya olağanüstü plaj molaları için sakinleşmenizi ve çakralarınızı sıralayacak bazı şaşırtıcı seçenekler sunar.

10k kilometreden fazla sahil şeridi ile, Mehico’da zevk alacak çok sayıda güzel beyaz kumlu plaj var. 2020’deki en abartılı tatil köylerinden bazılarında ilk beş plaja bakalım;

İçindekiler

Cancun1’deki birçok abartılı plaj beldesi destinasyonu. Playa Delfines
2. Playa Chac Mool
3. Puerto Morelos
4. Playa Tortugas
5. Playa Forumu

Playa del Carmen1’deki en iyi 5 plaj. Parque Fundadores
2. Calle 10 Plajı
3. Mamitas Beach Club
4. Playa Maroma
5. Coco Reef

Tulum1’deki molalarınızdan hoşlanacak en iyi plajlar. Playa Ruinas
2. Playa paraíso plajı
3. Las Palmas Halk Plajı
4. Akumal Plajı
5. Hile plaj tulumu

Cancun’daki birçok abartılı plaj beldesi varış noktası

İki benzersiz bölgeden oluşur: çok daha geleneksel şehir merkezi, El Centro, ayrıca yüksek katlı oteller, gece kulüpleri, dükkanlar ve sahildeki restoranlar şeridi. Cancun, üniversite çalışmalarından uzakta bahar tatili sırasında kursiyerler için önemli bir yer. Cancun’daki plajlar çarpıcı, işte ilk 5’e bir bakış:

Fotoğraf: Lynda Hinton on Pplash
1. Playa Delfines

Gezginler Seçeneği Ödüllü Plajda Gezi Danışman Bu plaja beyaz kumlar, etrafta noktalı zengin yeşillik ve deniz renkleri sonsuza dek devam ediyor.

2. Playa Chac Mool

İnternette Cancun’daki en iyi plajlardan biri olarak tanımlanan Playa Chac Mool, beyaz kumlu güzel bir plajın yanı sıra kıyı şeridine dikkatlice vuran badanalı dalgalara sahip turkuaz sulardır. Göze çarpan manzaranın yanı sıra gevşemek için hoş bir yer.

3. Puerto Morelos

Puerto Morelos’un birincil plajı, kasaba meydanının hemen dışındaki şehir merkezindeki Pelicanos restoranı tarafından bulunur. Keşfetmek için hazırlanan Sealife ile dolu hoş bir resif vardır.

4. Playa Tortugas

Yatılmamış ortamı ve temiz kumlar için iyi anlaşılan Playa Tortugas, her zaman mükemmel bir işaret olan yerliler için bir plaj alanı hakkında genellikle düşünülüyor!

5. Playa Forumu

Şehrin koşuşturmacasından uzakta olan bu plaj, Cancun’dan beklediğiniz tüm imza beyaz kumun yanı sıra tüm imza beyaz kumları sağlar.

Playa del Carmen’in en iyi 5 plajı

Playa del Carmen, Yucatán Yarımadası’nın Rivierası’ndaki Karayip kıyılarında Meksika’da bulunan güzel bir plaj beldesidir. Palmiye astarlı plajlar ve mercan resifleri için iyi bilinir. Yaya caddesi Quinta Avenida plaja paralel çalışıyor; Dükkanlar, restoranlar, rahat barlar ve gece kulüpleri çok büyüklükler var. Playa del Carmen’de bir dizi güzel plaj var, tam burada birkaç favori:

Conor Luddy

1. Parque Fundadores

Plajda geleneksel Maya dansının yaygın olarak yapıldığı bir heykel parkı. Aynı şekilde burada bir genç oyun alanı ve burada plaj var.

2. Calle 10 Plajı

Zenzi Beach Club Calle 10 & Playa del Carmen plajı. Kahvaltı, öğle yemeği veya çevrimiçi müzik ile içecekler için bu, Playa del Carmen’in en iyi plajlarından biridir.

3. Mamitas Beach Club

İnanılmaz turkuaz denizin tadını çıkarın, masajla gevşeyin, güneşi emenin yanı sıra Mamitas Beach Club’daki tesislerde mükemmel müziği dinleyin.

4. Playa Maroma

Katalonya Playa Maroma, Meyan Riviera’nın bir parçası olan Meksika’nın Quintana Roo’daki Punta Maroma bölgesinde bulunur.

5. Coco Reef

Coco Plajı’nda göründüğünüz ikincisinden itibaren, otantik bir Meksika sahil kasabasının özünü hissedeceksiniz. Buradaki su kristal berraklığında ve kum ayaklarınızın altında idealdir.

Tulum’da molalarınızdan zevk almanız gereken en iyi plajlar

Tulum, Meksika’nın Karayip kıyılarındaki Yucatán Yarımadası’nda bulunur. İyi korunmuş plajları ve eski bir Maya liman şehrinin kalıntıları ile anlaşılmaktadır. Birincil bina, beyaz kum plajının üstünde tünemiş El Castillo (Kale) adı verilen büyük bir taş yapıdır ve kayalık bir uçurum üzerinde turkuaz denizdir. Bölgede mükemmel plajlar büyük fırsatlar var; En iyileri rehberiniz olarak aşağıda belirtilmiştir.

Tanja Cotoaga
1. Playa Ruinas

Maya kalıntılarının, yumuşak kumların yanı sıra Crip Mavi’nin varlığı, Karayip Denizi’nin altında güzel bir plaj oturdu

2. Playa paraíso plajı

İkinci yıl boyunca Playa Paraiso, TripAdvisor’ın Gezginler seçeneği tarafından Meksika’nın en iyi plajı ve dünyanın 21’i olarak yerleştirildi.

3. Las Palmas Public Beanull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *