Dünyanın birçok iddialı umumi tuvalet – Lucas, Kansas

Aile Yol gezileri bir kamu tuvalundan diğerine bir alayıdır. Çukur duraklarınızı banyoların ne kadar temiz olduğuna, herkesin lazımlığı kullanmasının ne kadar süreceği ve başka bir gezgin tuzağından çıkmanın ne kadara mal olacağına göre değerlendirirsiniz. Dinlenme alanları ve parklar, çocuklarınız olduğunda yepyeni bir ima eder. Ama şimdiye kadar gördüğümüz en küçük kasaba olan Lucas, Kansas’ta, tuvalete yepyeni bir seviyeye çıkıyorlar.

500’den az bir kasaba (400’e çok daha yakın!) Lucas’ın daha önce umumi tuvaletleri yoktu. Kasabadaki yol gezisi cazibe merkezlerinin sayısı göz önüne alındığında, muhtemelen yerel işletmelere oldukça fazla tahliye koydu. Tuvaletler kase plaza, kasabaya giderken, kaçıramazsınız.

Dünyanın en tuhaf tuvaletlerinin listesini yapmak, Lucas, KS genel tuvaleti Bling’i yepyeni bir seviyeye taşıyor. İlk teklif için eBay’e teklif vermekten (100 $ ‘dan fazla gittiğini duyuyoruz), tuvalete tamamen gitme ihtiyacından kaynaklanmayan gerçek bir gezgin varış noktası haline getirmeye kadar, düşünemezsiniz, ancak düşünce sürecine hayran kalamazsınız .

Kapağımız her zaman hazır!

Ve banyolar ücretsiz. ve temiz.

400-500 kişiden oluşan bir kasaba için, banyoları inşa etmek için 100.000 dolarlık yükseltme büyük bir girişim olmalıydı. Bu önemli hareketi kutlamak için, kasaba bir yetenek yarışması (sormadık!), Tuvalet koltuklu, 200’den fazla TP rulosundan yapılmış Michelangelo “David” in kopyası olan büyük bir ilk flush festivaline sahipti. Ve evet, bağırsak hareketleri hakkında bir ders. Oh, bir piston geçit töreninde de yürüyorlardı.

Lucas, KS’deki Kadın Tuvaletinde Duvar Resmi

Dünyanın birçok iddialı halka açık tuvaleti aslında inanılmaz derecede güzel. “Porselen Taht” ve “Oval Ofis” adlı kadın tezgahları, ayrıntılı duvar resimleri oluşturan ve ayrıntılı, iç içe geçmiş temalar oluşturan nesnelerle dekore edilmiştir. Odaların fotoğraflanması oldukça zordur, bu yüzden bazı eğlenceli pozları denemeniz gerekecek, çocuklarımıza banyolara “resim çekmek için gördüğümüz en tuhaf şeylerin evi” olarak adlandırıyor. Ayrıca duvar resimlerini oluşturan tüm küçük parçaları temizlemekten sorumlu olmak istemedik.

Lucas, KS’de erkek tuvaletinde oyuncak duvar resmi

“Porselen otobüsü” ve “Superbowl”, erkeklerin tezgahları çok daha eğlenceli. Duvar resimleri oyuncak arabalardan ve diğer karakter oyuncaklarından yapılmıştır – bunu “hızlı bir durak” yapmaya çalışmak için ailenizdeki erkekleri cesaretlendiririz.

Tuvaletlerin yakınındaki park, etrafta koşmak için müthiş bir yer ve bazı eğlenceli kamusal sanat var. Çocukların “iğrenç” olduğunu düşündüğü piknikimizi burada yedik. Central Flushing istasyonunun yakınındaki herhangi bir yerde park yeri, kasabanın şehir merkezindeki cazibe merkezlerinin geri kalanına kolay yürüyüş sağlayacak ve Eden Bahçesi’ne sadece birkaç blok var. Tuvaletlerde (henüz) bir coğrafi ağrısı görmedik, ama umarım birisi çok lazımlık mizahı olan gerçekten büyük bir banyo temalı bir tane yapar.

Lucas, KS’deki halka açık banyoların yakınında “Önbellek Yerleştirmek İçin En İyi Yer” adaylığımız

İlişkili

Dünyanın en büyük sicim topu – Cawker City, Kansasif dünyanın en büyük sicim topu için eyaletler arası bir sapma alamazsınız, en iyi seyahat dergisini okumuyorsunuz. Kansas’taki çılgın ve yol geziye layık cazibe merkezlerini araştırdıktan sonra, sadece programımıza birkaç gün ekledik…
24 Ağustos 2015in “Kansas”

Ozark Mountains Road Triparound Bu kez geçen yıl Ozark Dağları’nı ilk kez deneyimlemek için Kuzey Arkansas’a bir yolculuk yaptık. Wikipedia’ya göre, Ozark Highlands yaklaşık 47.000 mil kare ve Appalachians ve Rocky Dağları arasındaki en kapsamlı dağlık bölgelerdir. Merkezde bulunur…
2 Ocak 2016 “Arkansas”

Bitterroot Vadisi, Montana ve Northwest Passagewe, Lolo Trail’i keşfetmek için bir gün boyunca Lewis ve Clark’ın ayakkabılarına adım attı. Yol gezisi cennet, bu yolculuk sizi nehrin kenarında en iyisi müthiş yollarda (çok daha fazla macera istiyorsanız Lolo otoyolunu tercih edin) kolay bir yolculukla doğaya yaklaştırıyor.
28 Ağustos 2010 “Epic Yol Gezileri”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *