Top 10: Michigan Elma Bahçeleri ve Elma Şartı Mills

Sonbaharda, hane halkları güneşin güneyindeki kar kuşlarına uymadan önce son birkaç sıcak anı yakalamak için dışarı çıkmayı sever. İnsanlar yüksek Institution yürüyüş bando yarışmalarında ağartıcıları toplarlar, tercih ettikleri kolej futbol takımının oyununu görmek için bir Cumartesi günü deneyin ya da gençleri arabalar ve kamyondaki gençleri fırlatmanın yanı sıra bölgesel bahçeye doğru atarlar. Yılın başlarında, bu esas olarak elmalarla ilgiliydi, ancak köşede Cadılar Bayramı ile mısır labirentleri perili döndü ve U-Pick elma Hayrides artık balkabağı yamasında duruyor.

Elmalar eğlencenin kalbinde, elma şarabı ve çörekler (tarçın ve şeker, lütfen) gerçek çekiliştir. Öyle ki, çok sayıda yer bahçeyi tamamen terk etmenin yanı sıra sadece temelleri sunuyor, kendi elma şarabı bastırıyor ve çörek makinesini açıyor. Tam işte Michigan belirtisinde ilk on elma bahçesi ve elma şarabı fabrikaları için seçimlerimiz. Favorinizi kaçırıp kaçırmadığımızı anlamamıza izin verin – hala bir sezon kaldı ve ziyaret etmek isteyeceğimizi.

Westview Meyve bahçeleri ve elma şarabı fabrikası (Romeo, MI)
Romeo’nun 2 mil güneyinde ve Van Dyke’nin tükürme mesafesi içinde Westview Meyve bahçeleri, ne için olduğunuzu anlamanızı sağlar. Resmi adı Westview Orchards & Experience Farm’dır. Çok sayıda meyve bahçesi, elma şarabı ve elma şarabı satın almak için insanları yerinde tutmak için özel cazibe merkezleri kullanırken, Westview All-Out Sonbahar Karnavalı üretti. Bu, sezon biletleri (35 $/çocuk, 25 $/yetişkin) sunan yer türüdür. Hiçbir sedir noktası (hatta bu konuda bir dönme dolap) olmasa da, konum saman dağlarından ve mısır labirentinden süslü bir meydan okuma programına ve “üç kara delik” yanılsamasına kadar tonlarca aktivite sağlar. Sadece güne gidecek, biletler size 8,50 dolar çalıştıracak. Ancak elma şarabı, çörekleri veya lezzetli elma turtalarını hatırlamayın. Sonbahar Hanehalkı Hafta Sonları Ekim ayı sonuna kadar devam ediyor.

Spicer Bahçeleri Çiftlik Pazarı ve Elma Şartı Değirmeni (Fenton, MI)
Fenton’daki M-23’ün hemen dışında, aileyle bir sonbahar hafta sonu için belirtilen en güzel elma bahçelerinden birini keşfedeceksiniz. Burada iyi bir denge var-kaliteli meyve, çok sayıda Michigan yapımı ikramlara sahip bir çiftlik pazarı mağazası ve gençlerin yapması için büyük fırsatlar. Bir sevişme hayvanat bahçesi, oyun alanı, mısır labirent, sıçrama evleri ve hayrides var. Çiftlik, mevsimsel meyveleri ve sebzeleri satan tüm yaz aylarında açıktır, ancak sonbaharda tüm aktivitelerin yüksek vitese atıldığı ve kalabalıkların toplu olarak inmesi. Spicer’ın “Sonbahar Kutlaması Hafta Sonları” Ekim ayının sonuna kadar devam ediyor.

Yates Cider Mill (Rochester Hills, MI)
Yates elma değirmeni 1863’te Yates Grist Mill olarak başladı. On yıl kadar sonra, Yates hane halkı bir elma şarabı ekledi ve bölgesel yetiştiriciler için elma basmaya başladı. Hala su ile güçlendirilen Yates’deki operasyon, sadece eski yöntemlerin bazı durumlarda en iyi yolların tam olarak nasıl olduğunu görmeye değer. Mükemmel elma şarabı ve çörek servis ederek, aynı zamanda midilli gezileri ve bir sevişme hayvanat bahçesi var. Bununla birlikte, gerçek eğlence, değirmene güç veren su çarkından, bir tren yolu yöntemi ile hamuru çıkaran kağıt hamuru arabalarına ve kamyona kadar elma şarabı üretimini izlemektir. Yates yıl boyunca açıktır (daha sıcak hava için bir dondurma alışverişi var), ancak midilli gezileri sonbahar hafta sonlarında sunuluyor.

Jollay Bahçeleri (Coloma, MI)
Güneybatı Michigan bir meyve yetiştiricileri cennetidir. Michigan’ın orijinal kırmızı şarap ülkesi (45. paralelin faydalarından önce olağanüstü beyazları için sömürülmeden önce). Burada bazı ince şaraplar yaratılıyor, ancak bölgenin üzümlerinin çoğu jöle ve meyve suyu yapmaya doğru gidiyor. Elma yetiştiricileri de bölgenin kumlu toprağından ve Michigan Gölü’ne iklim temperleme yakınlığından da yararlanır. Coloma’daki Jollay Bahçeleri, arazinin yüceliğinin bir ürünüdür. Eylül ayında ve Ekim ayları, hafta sonları Gath Festivallerini kutluyor. Gençlerin yanı sıra yetişkinler de bir mısır labirent, hayvan çiftliği, perili ev ve (bu yıl yeni) bir dönme dolap için sadece 6,50 dolar ödüyorlar. Hayrides sizi elma bahçesine ve kabak yamasına geri götürür. Çiftlik pazarı, çöreklerin yanı sıra Pies gibi Appley ikramları ve köfte sunmaktadır.

Almar Bahçeleri ve Çiftliği (Flushing, MI)
Jim Koan’ın küçük Flushing mahallesinin yakınındaki Flint’in batısında kıyafetleri, tipik sonbahar eğlencesinden çok daha fazlasını sunuyor, ancak buna sahip. Gençlere organik çiftçilik ve sürdürülebilirlik hakkında bir şeyler talimat vermek için Almar’a bir görünüm kullanabilirsiniz. Çiftlik, tipik zararlıları korurken döllenme sunmak için domuzların yanı sıra tavukları da kullanır. Vagon yolculuğunu elma ağaçlarına geri götürün ve diğer yerlerden çok farklı bir meyve bahçesi keşfedin. PLA hakkında biraz vahşi bir bakış varCE. Yetişkinler için Almar, en iyi zor elma şarabı oluşturur. House’a bir çanta elma getirin, belki de çocuklar için bazı çörekler getirin, ancak J. K.’nin Scrumpy’nin kendiniz için bir durumunu hatırlamıyor. Mağaza haftada 7 gün, yıl boyunca açıktır (tatil hariç). Petting Hayvanat Bahçesi Ekim ayında hafta boyunca açık, Hayrides Ekim aylarında hafta sonları.

Robinette’in Apple Haus & Winery (Grand Rapids, MI)
Grand Rapids’in Robinette’de özel bir şey var. Elma Haus’ları mükemmel elma şarabı ve çörek servis ediyor, ancak aynı şekilde küçük bir öğle yemeği tezgahı ve pişmiş ürünler var. Mısır labirentinin yanı sıra Hayride gibi hane halkları oldukça ayrıntılıdır. Dağ bisikletçileri, karmaşık MTB pistleri (3 $/gün) karmaşık bükülmeleri için bir dönüş yapmalıdır. Şaraphanenin yanı sıra meyve şaraplarının yanı sıra iyi bir zor elma şarabı yapar. Sonbahar faaliyetleri Ekim ayı sonunda açıktır. Apple Haus ve şaraphane yıl boyunca açıktır.

Friske Bahçeleri (Ellsworth, MI)
ATWOOD’un şirketsiz mahallesinde, Eastport ve Charlevoix arasında yer alan Friske’s, gezginler için ideal bir çukur durağı yapar ve aşağı bizi 31. Friske’nin iyi bir çiftlik pazarı, hediyelik eşya dükkanlarının karmaşası ve insanların çöreklerini memnun etmeleri için küçük bir yemek alanı vardır. Meyve bahçesi Ekim ayı boyunca sonbahar eğlenceli cumartesi günleri koyar (pazar günleri her zaman kapalıdır). Biraz güney, olağanüstü turtalar ve diğer elma hediyeleri için sokaktaki Royal Farms’ta durduğunuzdan emin olun.

Kneebe’nin Mmmunch Krunchy Apple Farm (Rogers City, MI)
Kuzeydoğu Michigan’da çok sayıda elma bahçesi keşfetmiyorsunuz. Aslında, Kneebe’nin anladığım tek kişi olduğu gibi, açıkçası, sadece devletin bu tarafında meyve yetiştirmenin yanı sıra denemek için gereken chutzpah için bir söz vermeye değer. Yani, burada onlara karşı çok çalışmak var. Bununla birlikte, tipik gala ve jona-golds, geleneksel kuzey casusuna, yakın zamanda bulunan Rip Van Runkel’e kadar önemli bir elma yelpazesi sunuyorlar-turta, tart ve sadece bir yanak damlatan gevreklik için mükemmel ısırmak. Aynı şekilde çöreklerin yanı sıra turtalar da sunuyorlar. 24 Kasım, her gün Pazartesi günleri ile OCT’yi açın.

Tarihi Parshallville Grist Mill (Fenton, MI)
Spicer’ın Fenton’daki bahçelerinin birkaç mil kuzeyinde yer alan tarihi Parshallville grist fabrikası, her sonbaharda elma şarabı ve baharatlı çörekler sunmak için kapılarını açar. Bölgesel elmalar getirilmiştir ve sahaya basılmıştır. Elma şarabı pastörize edilmeden kalır. (Puristler için bu özel bir muamele. Ebeveynler için, küçük çocuklar büyük olasılıkla Spicer’daki elma şarabı ile yapışmalıdır.) Hattın ön kapıdan çıkmadığı neredeyse bir hafta sonu yok. Neyse ki, her gün Kasım ortasına kadar açıklar.

İlişkili

Top 10: Güney Wisconsinof’ta Kabak Yamaları ve Sonbahar Çiftlikleri Tüm Mevsimler, Sonbahar benim favorim. Wisconsin’de ikamet ettiğimizde, elma seçmekten, elma şarabı içmekten ve tüm şekillerin balkabaklarını oymaktan mutluluk duyduk. Güney Wisconsin’deki çok sayıda çiftlik gerçekten turizm ruhuna girerek, çalışma çiftliklerini mısır labirentleri ile bir oyun alanına dönüştürüyor, hayvanat bahçeleri,…
27 Eylül 2015in “Midwest”

Michigan’ın Hilt’in Landingopen’ındaki miras parkı 6 Haziran’da halka, bu haftanın başlarında Hilt’in Landing’deki Michigan’ın Heritage Park’a gittik. Lakeshore Müzesi Merkezi’ne bağlı olan en yeni tarihi site bir süredir bina altında. Mevsimsel bir cazibe (tesis şu anda Haziran ayı ile açık), Michigan’ın mirasına gelen ziyaretçiler…
22 Haziran 2015 “Tarih ve Anıtlar”

Michigan’ın bit Bavaria şehri Frankenmuth şehri, Bavyera misafirperverliği ile Michigan ziyaretçilerini ve hoş aile dostu aktiviteler için bir dizi seçenek ağırlıyor. Sargı Cass Nehri üzerinde yer alan bu dost canlısı bit kasabası, kültüründe, mutfağında ve mimaride Alman mirasına sahiptir. Detroit, Lansing veya Liman’dan 90 dakikalık basit bir sürüş mesafesindedir …
1 Mart 2011 “Konuk Postası”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *