Rezervasyon

Maceracı Kate ile destansı bir macera için NYC’ye giderken bağlı kuruluş bağlantıları içerir. Bu bağlantılardan satın alma yaparsanız, size ek ücret ödemeden bir komisyon kazanacağım. Teşekkürler!

Twitter’da paylaş
Facebook’ta Paylaş
Pinterest’te Paylaş
E -posta ile paylaş

New York’taki kontrollerimin çoğu, dört yıl önce dünyayı dolaşmaya gittiğimde kız kardeşime verdiğim gri kanepeye çarparak Harlem’e demir attı. Ve onunla kalmayı sevdiğim kadar (insanlığa karşı oyun kartları ile tamamlandı, erkek arkadaşının en yeni favori YouTube videolarını izliyor ve tüm tüccar Joe’nun kurabiye tereyağını yiyor), kanepe biraz … topaklı olmaya başlıyor.

Asla New York’taki otellerde kalmam. Ama şimdi sonunda bir fırsatım var: Booking.com ile dünyanın dört bir yanındaki epik konaklamaları vurgulayan bir kampanya üzerinde çalışıyorum.

Ve New York’un kesinlikle destansı bir konaklama yeri var.

Destansı gidiyor

Rezervasyon, dünyanın en destansı konaklamalarından bazılarını bir araya getirdi: rezervasyon gerçeği. Kontrol etmenizi öneririm-bunlar sitedeki insanlar tarafından rezerve edilen en yüksek puan alan, birçok sevgili, en rahat yerlerdir.

Ve hepsi çılgınca pahalı değil. Onlar sadece insanların sevdiği iyi yerler. Özel bir seyahat planlıyorsanız, rehberleri ilham almak için müthiş bir yerdir.

Geçmişte, ne kadar düşük maliyetli olduklarına göre birçok temel odayı seçerdim. Yaşlandıkça, günün sonunda geri dönmek için gerçekten iyi bir yere sahip olmaya değer veriyorum. Kalmak için en sevdiğim ilginç yer, Cape Town’daki bir otelin tepesinde bir Airstream römork parkı oldu. Bazıları Wadi Rum, Ürdün’de çadır bir kamptı; Paris’teki So-Parisyalı bir ev evi; Ve Sliema, Malta’da bir B & B, bu gerçekten, gerçekten güzeldi.

Ama New York için, destansı ölçekte ayrı duran bir yer var mı? Emin ol. Ace Hotel’de kalacağım.

Şimdiye kadar, New York yaşayan arkadaşlarımın çoğu aynı tepkiye sahipti: “Ace’de mi kalıyorsunuz? Hep oraya gitmek istemişimdir! Ziyarete gelebilir miyim? ”

İnanılmaz faktöre sahip bir otel arıyorsanız, bu as. Swanky ile eritilmiş iyi bir hipster karışımına sahiptir ve sonuç olarak, günün saatlerinde bir kalabalık çeker. Popüler bir bar var, hoparlörler duvarları sıralıyor ve Manhattan’daki Flatiron mahallesinde yer alıyor ve onu uygun bir yer haline getiriyor.

Kontrol etmek için sabırsızlanıyorum.

Ortaklarım bazı şaşırtıcı yerlerde kaldı-Rob Londra’daki bir Swank otelinde kaldı, Melvin Almanya’daki Sylt adasında tatlı bir B & B benzeri otelde kaldı ve Keith Sevilla’da güzel bir sarayda kaldı!

Bu sefer New York’ta ne yapmalı?

New York’u seviyorum. Oraya yılda birkaç kez gidiyorum, gelecek yıl oraya taşınmayı bile düşünüyorum ve her ziyarette her zaman yeni ve olağandışı bir şey bulmak istiyorum. Son kez Queens’te bir sokak yemek gezisi oldu.

İşte aklımda birkaç yeni etkinlik:

Brodo. New York’un ilk et suyu dükkanını kontrol etmekten gerçekten çok heyecanlıyım. Kemik suyu, yiyebileceğiniz en sağlıklı yiyeceklerden biridir ve kahve gibi bir fincanla dolaşma fikrini seviyorum!

Kötü. Wicked’i görmekle hiç ilgim olmadı (Mormon Kitabı gerçekten görmek istediğim şey), ama geçen yıl ElphaBa, biz tiyatro kampında tanıştığım bir dostum tarafından oynandı. 13 yaşındaydı! Yapabildiğin kadarıyla yapmaktan bahsediyorum! Broadway koşusu yakında sona eriyor, bu yüzden son performanslarından birini yakalamak isterim.

Fuerza Bruta Wayra. Bu şov hakkında fazla bir şey bilmiyorum, sadece çılgın ve etkileşimli ve sırada beklerseniz düşük maliyetli bilet alabilirsiniz, ancak arkadaşım o kadar çok övdü ki yakında gitmem gerektiğini düşünüyorum.

Bronx. Bronx’ta hiç zaman geçirmedim (yanından geçtiğimde Yankee Stadyumu’nu çevirmenin zorunlu ötesinde… Yardım edemem, Fenway Park’tan 30 saniye yaşıyordum) ve Little İtalya’yı deneyimlemek isterim.

Tüm Noel. Noel için hiç New York’ta bulunmadım ve tüm bu sevimsiz iyiliği emmek istiyorum. Rockettes, Rockefeller Center, Mağaza Ekranları – Hepsini istiyorum! (Ve muhtemelen kalabalıktan kurtulmak için fetal pozisyonda gidip çömelmem gerekecek.)

Gerçek sevimsiz iyilik. Arkadaşım Beth ve ben peynir takıntılıyız ve şimdi Brooklyn’de yaşadığımız için Bedford Cheese Shop’ta bir peynir tatma dersi almaktan bahsediyoruz.

Ama gerçekten ne yapmalıyım?

Lütfen bana New York’ta ne yapmam gerektiğini söyle. Klasik şeyler değil, kendi başına – tuhaf, farklı, heyecan verici şeyler. Yeni trend nedir? Farklı olan nedir? Ne hakkında yazmak ilginç olurdu ve ne hakkında duymak istersiniz? bilmeme izin ver!

#Bookingepic kampanyası, dünyanın dört bir yanındaki olağandışı konaklamaları vurgulamak için Iambassador ve Booking.com tarafından size getirilir. Tüm görüşler, her zamanki gibi, kendim.

Katenever’den e -posta güncellemeleri alın bir yayını kaçırın. Her zaman abonelikten çıkın!

İlk NameFirst Adı
Son Namelast Adı
E -postanız e -postanız
Göndermek

Twitter’da paylaş
Facebook’ta Paylaş
Pinterest’te Paylaş
E -posta ile paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *