6 Arizona Hayalet Town Yol Trip Destinasyonları

İnsanlar Arizona hayalet kasabalarına, mezar taşına ve O.K. Corral büyük olasılıkla zihni ilgilendiren ilk şeylerden biridir. Bununla birlikte, gerçek şu ki, “ölmesi çok zor olan kasaba” hala iyi nüfusludur-ki bu tam olarak bir hayalet kasaba olarak nitelendirilmez-ve aynı zamanda aynı şekilde sıcak bir gezgin cazibe merkezidir. t daha ziyade bir hayalet kasaba ziyaretinden istediğiniz deneyim.

Gerçek deneyim, Arizona’daki dövülmüş yoldan çıkan ve artık gerçekten işgal edilmeyen hayalet kasabalardan birkaçını kontrol etmekte yatmaktadır. Zaten bir Dude Ranch tatiline katılmak için bölgede olun ve vahşi batıdan çok daha fazlasını emmek isterse de sadece bir yolculuğa geçiyor olun, bu hayalet kasabalara bir veya iki gün (veya üç) maliyeti Harika rustik resim fırsatları sunmanın yanı sıra çok sayıda uzun ömürlü anılar üretecektir.

Peki, denetlemeniz gereken en iyi birkaç kişi nedir?

Yakut
Meksika sınırının sadece dört mil kuzeyinde ve Tucson’un 50 mil güneyinde yer alan Ruby, 100 yıl önce Western Life’da bir göz atmaya değer bir kasabanın tarihi bir mücevheridir. Madenciler 1877’de bölgeye çekildi, madenin refahı, 20. yüzyıla kadar iyi büyümek için kasabanın yanı sıra şehrin yaşamını tetikledi. Ancak maden 1940’ta kapandı ve Ruby 1941’e kadar tamamen terk edildi.

Arizona’daki en iyi korunmuş hayalet kasabalarından biri olan Ruby’ye giriş girişi.

Nerede kalınır:
Ruby, Arizona yakınlarında geleneksel otellerden kişisel kaçış kiralamalarına kadar aile dostu konaklama birimleri bulun:

1920 ve 1922 arasında üç çift cinayet meydana geldikten sonra Güneybatı tarihindeki en büyük insan avının yeri olduğu için kasabanın biraz korkunç bir tarihi var. Bir okul binası ve yayın ofisi olarak ve kasabanın eski yaşamının bir oyun alanı ve madencilik ekipmanı gibi diğer göstergeleri olarak.

Fahiş

Cochise County’deki San Pedro Nehri boyunca en iyi yerleşmiş olan Fairbank kasabası, 1881’den 1970’lere kadar pratik olarak ikamet etti. Mezar taşından sadece birkaç mil uzakta bulunduğu için, bir demiryolu durağı ve orada ve ülkenin geri kalanı arasındaki büyük bağlantı noktası olarak hareket etti. Yüksek noktasında, Fairbank’ta sadece yaklaşık 100 sakin ikamet etti ve bu da yıllar boyunca tamamen terk edilene kadar yavaş yavaş düştü.

Nerede kalınır:
Geleneksel otellerden kişisel kaçış kiralamalarına kadar Arizona, Fairbank yakınlarındaki aile dostu konaklama birimlerini keşfetmek için buraya tıklayın.

Eski Batı’da yaşamın tadına bakmak ve tarihte gitmek eğlenceli bir ayak izi. Yayın ofisi, salon ve genel mağaza, eski bir otel, bir okul binası, bir dışındaki sabit, bir demiryolu köprüsü ve platformu barındıran bir bina gibi, etrafta dolaşacak çok sayıda yapı var. , bir mezarlık ve 1920’lerden kalma bir konut evi.

Fairbank’taki binayı keşfedin, yayın ofisi, salon ve genel mağaza.

Yukarıdaki fonksiyon resmi, Fairbank’taki yayın ofisini barındırdığında, salon ve genel mağazayı barındıran birkaç binayı göstermektedir.

Gleeson

I. Dünya Savaşı sırasında bakır üretimi yüksek talep görüyordu ve Gleeson gibi kaynaklara sahip kasabalar doğdu. Tucson’un sadece 89 mil güneydoğusunda bulunan bu boş, kirli batı kasabası, 1900-1939 yılları arasında 39 yıl boyunca gelişti ve hala bakılması gereken çok sayıda eski bina. Ziyaretçiler hapishane, hastane, mezarlık, salon, kurum ve madencilik alanının kalıntılarını görebilirler. Aslında, sadece birkaç yıl önce hapishane bir müzeye yenilendi, bu da bu kasabalarda zamanla geride kalan nadir bir şeydi.

Nerede kalınır
Glearming otellerinden Gleeson, Arizona yakınlarındaki aile dostu konaklama birimlerini kişisel kaçış kiralamalarına kadar buraya tıklayın.

Sasco

Pinal bölgesindeki Red Rock’ın batısında, “Southern Arizona Smelter Company” kısaltması ve çok sayıda madenciye hizmet eden bir alan olan az bilinen hayalet kasaba olan Sasco var. 1907’de kuruldu ve binalarının çoğunun yıkıldığı 1930’ların başlarına kadar işgal edildi. Bununla birlikte, hala eski Rockland Hotel ve Sasco hapishanesi gibi etrafta dolaşmanın eğlenceli olan bir dizi kalıntısı var.

Nerede kalınır
Sasco, Arizona yakınlarındaki geleneksel otellerden kişisel kaçış kiralamalarına kadar aile dostu konaklama birimlerini keşfetmek için buraya tıklayın.

Pearce

Wilcox’un yaklaşık 27 mil güneyinde Pearce bölgedeki en iyi tarihi hayalet kasabalardan biridir. Güney Arizona’daki diğer birçok hayalet kasaba gibi, Pearce 1890’larda kuruldu, yaklaşık 20 yıl sonra zirveye çıktı ve 1930’ların sonlarında 1940’ların başlarına kadar öldü.

Pearce’de hapishane de dahil olmak üzere bir dizi kalıntıya var.

1919’da kasabanull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *