Arka koltukta barışçıl

yol açma konusunda yaratıcı yöntemler, farklı ülkeleri, kültürleri ve hatta doğal dünyayı deneyimlemek için mükemmel bir yöntemdir. Aynı şekilde, gezi için hızlı bir şekilde paketleyebileceğinizi ve tüm temelleri sizinle herhangi bir şekilde alabileceğinizi gösterir, bu da her türlü seyahat eden aile için mükemmel bir faydadır. Bununla birlikte, her türlü deneyimli yol tripperi, deneyimin her zaman güneş ışığı ve papatya olmadığını anlar.

Kaybolmak, uzun gece yolculukları ve saatlerce sıkışık bir bölgedeki çok sayıda insan, özellikle gençler yedekte olduğunda stresli olaylar üretebilir. Neyse ki, birkaç yenilikçi çözümle, yolda odaklanmanızı sağlarken çocukları mutlu, malzeme ve işgal edebilirsiniz. Tam burada arka koltukları yol gezileri için arabalar ve kamyon oyunları ile huzurlu tutmak için beş fikir var.

Film maratonu

Bu, tam olarak nasıl seyahat ederseniz edin, eski bir sadıktır. Hiçbir şey, gençleri tercih ettikleri filmleri giymekten, atıştırmalıklarla stoklamaktan ve delirmelerine izin vermekten çok daha iyi tutmaz. Tüm gereksinimler bir dizüstü bilgisayar veya tablet, hareketli resimlerle dolu zor bir sürüş ve aynı zamanda tüm yolculuğu ideal olarak seçmek için harikasınız. Ancak, filmler tükenirse veya sadece orada olmayan birinin tadını çıkarmaları gerekirse, işler hızla yokuş aşağı gidebilir. Bu durumda, her zaman en yakın WiFi Hotspot’a çekip biraz daha indirebilirsiniz. Bununla birlikte, uyarılmalı, genel WiFi sıcak noktaları, kötü kötü amaçlı yazılımları almak veya hatta bilgilerinizin çalınmasını sağlamak için basit bir konumdur, bu nedenle bir çukur durağı yapmanız gerekiyorsa, bir çevrimiçi kişisel ağ (VPN) yüklü olduğunuzdan emin olun. Verilerinizi şifreleyin ve güvenli bir bağlantı oluşturun.

Navigasyon dersleri

Bu teknik, gençleri barışçıl tutmak için mükemmeldir, ancak aynı şekilde bir kriz anında size yardımcı olabilir – potansiyel olarak. Gençlere haritayı sağlayın, nerede olduğunuzu ve nereye ulaşmak istediğinizi gösterin, haritaların tam olarak nasıl çalıştığını ve belki de bazı faydalı yer işaretlerinin kısa bir açıklaması ile birlikte gösterin. O zaman onlara herhangi bir şekilde nereye gittiğinizi anladıklarından emin olmak onların görevini söyleyin.

Muhtemelen buna ayak uydurabilecekleri bir yöntem yoktur, ancak bu girişimde kesinlikle huzurlu tutacaktır. Kimin bildiği gibi, belki de yolu kaybettiğinizi keşfederseniz, pratik bir bit sesi arkadan yukarı çekebilir ve size hangi yöntemi gideceğinizi söyleyebilir. Ayrıca, onları erken yaşlardan itibaren haritalarla tanımak, gelecekte bir noktada kesinlikle yardımcı olacaktır.

“Sessiz Oyun” ve diğer Ebeveynlik Genius vuruşları

“Sessiz Oyun” geliştiren kim için bir alkış. İsim oldukça açıklayıcıdır, ancak kuralları anlamayan herhangi bir kişi için, mümkün olduğunca uzun süre sessiz olmaya çalışan iki kişiyi içerir. Ne yazık ki, gençlerin bunun için sonbaharda olacağı kadar çok kez var, bu yüzden birkaç geri UPS yerine en iyi.

Ebeveynlik parlaklığının diğer vuruşları, onları arabanın yanında çalışan tespit edilemeyen bir adam olduğuna ikna etmek ve orada hayal gücünü kullanarak Lampost’tan Lampstost’a – veya diğer yol kenarı yapılarına – atlamasını sağlar. Bununla birlikte, “I Casus” gibi eski klasikler ve az miktarda gürültüye ihtiyaç duyan “plaka oyunu” gibi eski klasikler var, ancak en azından öfke nöbetlerini sağlamlaştırmak yerine mutlu çocukların gürültüsü.

Scrapbooking

Bu, çok kesintisiz yol gezilerine başlayan haneler için mükemmel bir şeydir. Yapmanız gereken tek şey, yolculuğun başında büyük bir boş karalama defteri satın almak, ayrıca bazı tutkal, makas ve kalem getirmek ve gençleri tüm macera için işgal etmek. Durduğunuz her yerde, bir dizi farklı broşür, poster ve o konumla ilgili fotoğraflar almalarını sağlayın ve o zamanlar arabalara ve kamyona geri döndüğünde, zaman keserken, yapışmanın yanı sıra besteleyerek yapabilirler. Tüm yerler ve deneyimledikleri şeyler. Aynı şekilde, gençlerin yolculukta keşfettikleri her şeyi akılda tutmaları için mükemmel bir yöntemdir.

Bu, gürültüyü düşük tutacağından emin olsa da, büyük olasılıkla tamamlandığında son derece düzensiz bir arka koltukla ele alınacağınızın bilincinde olun. Yani bazıları için, bunu yapmayı seçmek, iki kötülüğün alt kısmında bir yargı telefon görüşmesi olmalı!

Şekerleme vakti

Her türlü ebeveyn için uzun yol gezileri için uygun seçenek, bitlerin yola çıktıkları anda sonbaharda uykuya dalması ve hedefe ulaşılana kadar kalkmamasıdır. Bununla birlikte, çoğu zaman bu, yapılmadan çok daha hızlı bir şekilde belirtilmiştir. Gençlerin uyumasını sağlamak için tam geçirmez bir yöntem olmasa da,null

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *