#Michelinquest Geocaching Yarışması

125 yıllık hareketliliği kutlayan Michelin USA, hem açık yolu kutlayan hem de Amerikan macerasının ruhunu yakalayan bir yarışma yürütüyor – hazine haritası günlerinden yüksek zamana kadar Teknik hazine avı.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ünlü Michelin Guy gibi şekillendirilmiş 2.000 lastik basınç göstergesinin dağıtılması, her birine coğrafi işleme oyununda kullanılan farklı bir izleme kodu atanır. Her Michelin adamı için hedef basittir – ileri gitmenin yanı sıra bir macera var.

Ve yoldayken, Michelin adamınız lastik basıncınızı incelemek için yararlı bir araçtır. Lastiklerinizin doğal olarak her ay 1-2 kilo baskı kaybettiğini anladınız mı? Yenilenmiş lastiklerde sürüş sizi pompada çok daha fazla harcayabilir ve lastiklerinizin hayatından 10.000 mil kadar tasarruf edebilir.

Yarışma basit:

Başlamak için, tamamen ücretsiz bir coğrafi işleme hesabı için bir gösterge ve daha sonra ABD çevresindeki Geocaches 1.600 Michelin Guy lastik göstergelerinden birini bulmak için resmi coğrafi işleme uygulamasını kullanın. Her Michelin Guy, onu izlenebilir hale getiren farklı bir alfanümerik kodu vardır.

İzlenebilir bir Michelin adamı ile bir resim çekin. Eğlenin, orijinal olun ve resminizin macera ruhunu yakaladığından emin olun.

Resminizi Facebook, Twitter veya Instagram’da paylaşın ve yarışmaya girecek #Michelinquest hashtag’i. Resmi yarışma kuralları için buraya tıklayın.

Deneyim ruhunu en iyi yakalayan on resim, her biri bir dizi Michelin® gezgin otomobil ve kamyon veya hafif kamyon lastikleri kazanacak ve Michelinusa’nın Facebook sayfasında (en çok sevilen resmin sahibi bir gezi kazanır Özel Michelin Kırmızı Rehber etkinliği San Francisco, New York veya Chicago’da tanıtıldı veya Miami veya Los Angeles’taki tüm yeni Formula E Electric Raccar serisine bir gezi.)

Çok daha fazla bilgi için Michelin.geoCaching.com adresini ziyaret edin. Yarışma 8 Eylül – 31 Aralık 2014 tarihleri ​​arasında gerçekleşiyor.

İlişkili

Evin kaçamaklarında en yeni desene gitmek yolda coğrafi işlemektir. Ülkenin en büyük modern hazine avındaki hane halkları için yol gezileri ile vacachen gidin.
11 Haziran 2010 “Geocaching”

Tatilde Geocaching Hanehalkı kaçamaklarındaki en yeni desen yolda coğrafi iştir. Haneler için yol gezileri hala Vacachen’de ve ülkenin en büyük modern hazine avında oynuyor.
18 Ağustos 2010 “Geocaching”

Tatilde Geocaching Hanehalkı kaçamaklarındaki en yeni desen yolda coğrafi iştir. Haneler için yol gezileri hala Vacachen’de ve ülkenin en büyük modern hazine avında oynuyor.
12 Eylül 2010 “Geocaching”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *